083 | L´église d´Auvers-sur-Oise, Hommage à van Gogh
Vlaminck Maurice de
1876 - 1958
Your limit is on demand. The limit can be raised.>
65 x 50 cm; olej; plátno; 1925; signováno vpravo dole Vlaminck.